olmak, sağlıklı olmak ve beyaz dişlere sahip olmak demektir. Bu dişi düşünürseniz ‘Diş Ağız ve Diş Sağlığı Beyazlatma” aranacak yer diş temizliği ile tamamen ayrı bir işlemdir. Tartar sakız problemlerinin tedavisi. Ancak beyazlatma işlemi uzman doktorlarımızın gözetiminde yapılmalıdır. Günümüzde diş kayıplarının tedavisinde kopya uygulamalar yaygındır. Son yıllarda “diş ağrısı ve diş sağlığı” gibi birçok tedavi başarılı olmuştur. Konvansiyonel nakil ile beyindeki iyileşme süresi cerrahi müdahaleden sonra 3 ay kadar korunur ve yapay uzuv aşaması başlar. Amaç, kemik dokusunu yapay bacak üzerindeki yüke dayanabileceği noktaya kadar sertleştirmektir. Özellikle Diş Ağrı ve Diş Sağlığı Merkezimizde uzmanlarımızın gözetiminde bu tedavi sırasında olumlu ve estetik sonuçlar elde edilmiştir.
Bu arka plana karşı genel dişlerde tat tomurcuklarının azalması ve ağız bakımında bulantı ve kusma gibi sorunlar ortadan kalkar. Rahat ve uzun süreli ekim tedavilerinin yanı sıra doğal bir görünüme ve estetiğe sahiptir.
Diğer bir tedavi yöntemi ise, syncorium adı verilen beyaz alaşım benzeri bir metal yapı konumunda değil, çinko kaplama sistemindedir. Buradaki en büyük avantajlar çok estetik görünüm, yüksek dayanıklılık ve estetik uyumluluktur.
Lamine; Estetik estetiği olumsuz etkileyen birçok diş hastalığı için en iyi çare budur. Diş Ağrı ve Diş Sağlığı Merkezindeki bu tedavide ön dişler de bir tedavi şeklidir ve hazırlanan porselen tabakası dişin ön kısmına yapıştırılır. Hastalarımız dişlerini fırçaladıktan sonra güvenle gülümseyebilirler.
Sosyal ilişkilerde ilk buluşma, ilk buluşma, ilk gülümseme her zaman önemlidir. Kendinden emin, nazik bir gülümseme her zaman olumlu bir başlangıçtır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezindeki Diş Hekimimiz, doğal bir gülüş için insan vücuduna ve karakterine özel bir tasarım oluşturur. Gülüşünüzde küçük bir değişiklik ile hem kişisel ilişkilerinizde ve sosyal statünüzde önemli bir fark yaratabilir, hem de ruhunuzu güçlendirebilir ve özgüveninizi artırabilirsiniz. Yüzünüzdeki parlak gülümseme, kaçınılmaz olarak özgüveninizi ve güveninizi etkileyecektir.