Ortodonti Tedavisi

 

Ortodonti Uzmanı doktorlar ile sağlıklı diş telleri ve ortodonti tedavisi yaptırabilirsiniz. Esnek ödeme seçenekleri, elden taksitler ve kolay ulaşım imkanı, Ortodonti her yaşta uygulanabilir. Ortodontik tedavi | Dişlerin büyüklüğü çene ölçüsü ile uyumsuz olduğunda, dişler çeneye yerleştirilmek üzere dikey veya aralıklı olarak düzenlenir. Bu diş ve kemik hastalığında ortodontik tedavi dişleri yerleştirilmesi gereken dizine geri getirmek için kullanılır. İstanbul Ortodonti fiyatları dişlerinizin eğrilik derecesine göre değişmektedir bu nedenle dişler çok bozuksa ve dişlerin görünümü çok kötü ise fiyat yüksek olabilir ancak dişleriniz çok kötü değilse fiyat daha düşük olacaktır. Ortalama 4000 TL-9000 TL arası ücret alınabilir. Tedavi pahalı mı? Bu tedavinin fiyatı hastaya ve hastanın durumuna göre değişecektir. Doğru ödeme yöntemine sahip olmanın avantajı, uzun süreli bir tedavi olmasıdır. 

 


Pedodonti Tedavisi

 

0-13 yaş arası çocukların süt ve daimi dişlerini sağlıklı bir şekilde korumayı ve bu dişlerdeki diş çürükleri, travma, genetik ve benzeri faktörlerin neden olduğu sorunları ortadan kaldırmayı amaçlayan bir bölümdür. Ortodonti, bebeklik çağındaki çocukların ağız sağlığını ve çene-yüz gelişimini önleyici tedbirler de dahil olmak üzere takip eden ve tedavi eden bir diş hekimliği dalıdır. Bu süreçte diş hekimleri bebek, çocuk ve gençlerin ağız sağlığı ihtiyaçlarına göre çeşitli önleme ve tedavi yöntemleri ile koruyucu uygulamaları gerçekleştirirler.

 

 


İMPLANT TEDAVİSİ

 

İmplant kullanımı sayesinde komşu dişler kesilmeden dişler tedavi edilebilir. İmplant uygulaması genellikle ofis koşullarında ve lokal anestezi altında yapılır. İmplant sayısını artırarak, doğal dişlere benzer tamamen sabit dişler üretmek de mümkündür.Diş implantları kullanılarak ağız boşluğu doğal haline geri getirilebilir. İmplant İstanbul Fiyatları,Bağcılar İmplant Fiyatları

 

 


Diş Beyazlatma

 

Beyazlatma, çeşitli nedenlerle diş yapısına (mine ve dentin tabakasına) nüfuz eden lekelerin kaldırılarak dişlerin bir önceki renk tonuna göre beyazlatılması işlemidir. Dişlerin doğal rengi zamanla koyulaşacaktır. Diş taşı temizliği ve cilalanması ile dişlerdeki renk bozulması giderilebilir. Ancak bu şekilde giderilemeyen renk bozulması giderilebilir ve dişin rengi bir miktar tonla açılabilir. Bu dişlerin üzerine porselen vb. Bunu yapmak yerine daha koruyucu bir beyazlatma yöntemi uygulanır.Bu işlem sonunda duruma göre sekiz ila on tona kadar dişler açılabilir.